Fot: Depositphotos.com

Przedstawiamy finalistów 13. edycji Plebiscytu Branży Dziecięcej 2023. Do końcowego etapu w każdej z 2 kategorii (Artykuły dziecięce i Zabawki) awansowały po 3 firmy. Na kandydatów można głosować do końca stycznia, SMS-owo (71480 – taryfa 1 zł + VAT) lub za pomocą kuponu, który publikujemy styczniowym numerze „Branży Dziecięcej”.

 

FIRMA ROKU – Artykuły

4KRAFT (KINDERKRAFT)
SMS O TREŚCI TYP.FRA.1 WYŚLIJ POD NUMER 71480

Od ponad 10 lat wkładamy serce w to, aby ułatwić rodzicom codzienne wyzwania i zapewnić im produkty dostosowane do ich potrzeb. To dla nas nie tylko praca, ale przede wszystkim pasja i radość z bycia częścią waszych rodzin. Wasze zaufanie jest dla nas najlepszą nagrodą! Głosujcie na nas!

MUUVO
SMS O TREŚCI TYP.FRA.2 WYŚLIJ POD NUMER 71480

Od 5 lat nasze produkty zmieniają się wedle upodobań użytkowników. Nasze wózki cenione są za jakość i dopracowanie w każdym detalu. Dziękujemy za każdy oddany głos na Muuvo!

WALDIN
SMS O TREŚCI TYP.FRA.3 WYŚLIJ POD NUMER 71480

Z ogromną radością przyjmujemy nominację do plebiscytu Firma Roku 2023. Dziękujemy za docenienie firmy Waldin, która z dumą zadebiutowała na polskim rynku w tym roku i prężnie rozwinęła skrzydła dzięki zaufaniu partnerów i klientów. Waldin wyróżniają doskonała jakość produktów oraz siła płynąca z rodzinnych więzi, które stanowią fundament firmy. Cieszymy się, że możemy być częścią waszych historii i codziennych chwil. Będziemy wdzięczni za każdy głos oddany właśnie na naszą firmę.

FIRMA ROKU – zabawki

KIDS’ INSPIRATIONS
SMS O TREŚCI TYP.FRZ.1 WYŚLIJ POD NUMER 71480

Cieszymy się ogromnie z nominacji do tytułu Firmy Roku. To dla nas wielkie wyróżnienie, że docenili państwo naszą pracę w tym roku – faktycznie, 2023 r. był w Kids’ Inspirations niezwykle pracowity. Nie wiemy sami, jak to zrobiliśmy, ale wprowadziliśmy na polski rynek w tym roku aż 5 nowych marek. I to nie byle jakich, każda z nich to perełka, która jednak wymaga opieki, nie tylko marketingowej. Jednocześnie niezwykle mocno wspieraliśmy dobrze znane marki, które świetnie radziły sobie sprzedażowo w tym niełatwym przecież roku. Państwa głosy to dla całego zespołu ogromna motywacja na nadchodzący okres. Dziękujemy więc za każdy głos oddany na Kids’ Inspirations.

MARIOINEX FABRYKA ZABAWEK
SMS O TREŚCI TYP.FRZ.2 WYŚLIJ POD NUMER 71480

Od niemal 40 lat nasze zabawki, tworzone z pasją i dbałością o każdy szczegół, towarzyszą maluchom w codziennych przygodach, wspierając ich rozwój oraz radość czerpaną z zabawy. Dziękujemy za każdy głos oddany na Marioinex!

RAMIZ
SMS O TREŚCI TYP.FRZ.3 WYŚLIJ POD NUMER 71480

Od ponad 30 lat zamieniamy dziecięce marzenia w zabawkową rzeczywistość. Zagłosuj na Ramiz i wspieraj nasz sukces mierzony uśmiechami dzieci.

Tradycyjnie zwycięzców plebiscytu przedstawimy na Gali Biznesu organizowanej w ramach tegorocznych targów Kids’ Time w Kielcach, które odbędą się w dniach 21–23 lutego. Dla Firm Roku przygotowaliśmy pakiety reklamowe o wartości 6 tys. zł do wykorzystania w czasopiśmie „Branża Dziecięca” i serwisie branzadziecieca.pl.