Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości proponuje dofinansowanie, w ramach którego mikro, małe i średnie firmy mogą m.in. wziąć udział w międzynarodowych wydarzeniach wystawienniczych. Ze wsparcia mogą skorzystać firmy działające na obszarze województw: warmińsko-mazurskiego, podlaskiego, świętokrzyskiego, lubelskiego i podkarpackiego.

Targi Kielce zapraszają przedstawicieli małych i średnich przedsiębiorstw do udziału w webinarium Internacjonalizacja MŚP, które odbędzie się w piątek, 16 kwietnia od 10:00 do 11:00. Wydarzenie transmitowane będzie na kanale Facebook i YouTube Targów Kielce.

Podczas webinarium mowa będzie o dofinansowaniu, jakie oferuje Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości. Wśród zadań, które będzie można realizować za pozyskane środki, znajduje się m.in. udział w międzynarodowych targach, wystawach lub misjach gospodarczych.

– Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się, w jaki sposób wypełnić wniosek, jakie należy przygotować dokumenty oraz jakie warunki należy spełnić, aby móc starać się o dofinansowanie, które może wynieść nawet 800 000 zł – mówi dr Andrzej Mochoń, prezes zarządu Targów Kielce.

W spotkaniu, oprócz prezesa Targów Kielce, udział weźmie również Joanna Werner, doradca ds. projektów inwestycyjnych w firmie świadczącej usługi doradztwa gospodarczego ADM Group.

Więcej informacji znaleźć można na stronie wydarzenia na Facebooku.