Organizatorzy targów Mamaville zapraszają na wiosenny cykl spotkań w największych miastach Polski:
2-3.03.2024 Poznań
16-17.03.2024 Kraków
24.03.2024 Gliwice
07.04.2024 Warszawa
20-21.04 Gdańsk

Z ogromną radością pragniemy ogłosić, że nadchodzący rok 2024 stanie się wyjątkowym rozdziałem w historii targów Mamaville, gdyż będziemy celebrować dziesiątą rocznicę naszych wydarzeń. Przez ostatnie dziesięć lat targi Mamaville były nie tylko miejscem, gdzie przyszłe i obecne rodziny mogły się spotykać, czerpać inspirację i dzielić doświadczeniem, ale także miejscem, gdzie odkrywały najnowsze trendy związane z rodzicielstwem – zapowiadają organizatorzy targów.

Targi Mamaville to nie tylko okazja do zrobienia zakupów, ale także miejsce wymiany wiedzy, budowania społeczności i wsparcia rodziców na różnych etapach życia. W Strefie Edukacyjnej Mamaville zaplanowano wykłady dla rodziców, warsztaty i zajęcia dla dzieci w różnym wieku. Dzieci będą mogły też spędzić czas na zabawie w Strefie Atrakcji, a rodzice w tym czasie odpoczną w Strefie Chillout. W Strefie Zakupów swoją ofertę zaprezentują głównie polscy producenci odzieży, zabawek, wózków i fotelików, a także różnorodnych akcesoriów do wystroju wnętrz. Nie zabraknie również wydawców książek i dostawców usług dla rodzin i dzieci w różnym wieku, od niemowlaka do nastolatka.

W 2024 roku targi Mamaville po raz kolejny będą organizować wydarzenia towarzyszące Targom Rzeczy Ładnych w Poznaniu, Krakowie i Gdańsku.