W najbliższy weekend (28-29 marca) odbędą się targi online dla dzieci i rodziców organizowane przez dziecięcy portal modowy kiddostyle.pl.

– Odwołanie stacjonarnych targów parentingowych pozostawiło po sobie dużą pustkę w branży – pod wieloma względami. My postanowiliśmy ją wypełnić i zorganizowaliśmy bezpieczne i nowoczesne rozwiązanie – targi online. To czas kiedy kupujący szukają pomysłu na prezent od Zajączka, świątecznych stylizacji lub zmieniają wystrój dziecięcego pokoju. Wiele osób potrzebuje skompletować wyprawkę i/lub wiosenno-letnią garderobę dla dzieci. Wszystko to znajdzie się na targach Kiddostyle – zapowiada organizatorka imprezy Karolina Koziejowska.

Wyjaśnia też, jak to wszystko zostanie przeprowadzone. Każda z marek ma do wykorzystania 15 minut (maksymalnie) na prezentację oferty w dowolnej formie – będą transmisje live, wideo- i fotoprezentację. Cel jest taki, aby jak najlepiej oddać charakter targowy, aby klienci mogli poznać bliżej oferowane produkty i zadać pytania. Sprzedaż odbywać się będzie bądź przez sklep internetowy firmy bądź w innej formie wskazanej przez wystawcę.

Warto pomyśleć również o zaoferowaniu voucherów, kart podarunkowych z dłuższym terminem wykorzystania – to sposób praktykowany przez wiele firm w obecnej sytuacji. Wystawcy mogą przygotować dla klientów oferty specjalne na hasło: Kiddostyle, dzięki czemu będą mogli zweryfikować ruch pochodzący z wydarzenia.

Firmy zainteresowane udziałem w wydarzeniu proszone są o kontakt mailowy: wspolpraca@kiddostyle.pl
Pełna lista wystawców i harmonogram targów zostanie opublikowany w środę 25 marca.
Link do wydarzenia na Facebooku.