Wśród zgłoszeń na targi Kids’ Time 2022 prym wiodą producenci i dystrybutorzy zabawek. Fot. Targi Kielce

Choć do wystawy jeszcze ponad dwa miesiące, przygotowania do XIII Międzynarodowych Targów Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’ Time idą pełną parą. Wśród zgłoszeń prym wiodą producenci i dystrybutorzy zabawek. Na stoiskach znajdziemy produkty firm takich jak Wader, Dumel, Polesie, Haba, Cobi, Playmobil, TM Toys czy M&Z.

Branża artykułów dla maluchów rośnie w siłę, zwłaszcza w segmencie zabawek. Z danych opublikowanych przez Shopera wynika, że transakcji zawieranych w internetowych sklepach powiązanych z branżą dziecięcą było w 2020 roku o 81% więcej niż w roku poprzednim. Według raportu Global Online Toys And Games Retailing Market 2021-2024 rynek ten będzie w najbliższych latach rósł w tempie 10% rocznie.

To dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planowali inwestycje związane właśnie z tym segmentem oraz dla organizatorów targów. Na udział w XIII Międzynarodowych Targach Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka Kids’ Time zdecydowała się czołówka producentów i dystrybutorów zabawek. Na liście wystawców znajdziemy najważniejszych graczy w tej branży, takich jak m.in. Wader, Dumel, Polesie, Haba, Cobi, Playmobil, TM Toys czy M&Z. – Dokładamy wszelkich starań, by wystawa była atrakcyjna zarówno dla naszych wystawców jak i gości. W programie nie zabraknie seminariów, odwiedzą nas, tradycyjnie już, przedstawiciele zagranicznej prasy – mówi Aldona Matla, manager projektu Kids’ Time.

Zachęcamy do skorzystania z portalu wystawcy i zgłoszenia swojego udziału w kolejnej edycji targów, która odbędzie się dniach 16-18.02.2022 roku.