Najbliższa edycja targów Kids’ Time odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 r. Fot. Targi Kielce

Targi Kids’ Time to największe tego typu wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, które od ponad dekady cieszy się uznaniem wśród producentów zabawek i artykułów dla dzieci i ich rodziców. Szerokie grono wystawców, zagranicznych gości i dziennikarzy sprawia, że w wydarzeniu biorą udział najwięksi polscy i światowi przedstawiciele sektora dziecięcego. Najbliższa edycja targów Kids’ Time odbędzie się od 22 do 24 lutego 2023 roku w Targach Kielce.

Impreza skierowana wyłącznie do przedstawicieli branży, od lat wzbudza również ogromne zainteresowanie zagranicznych mediów m.in. z takich krajów jak: Turcja, USA, Anglia, Niemcy czy Szwecja. W dotychczasowych edycjach targów nie brakowało polskich i światowych przedstawicieli firm z branży zabawek oraz artykułów dziecięcych, którzy prezentowali ciekawą ofertę nowości oraz dobrze znanych produktów w nowych odsłonach.

Wizyta w Targach Kielce pozwoli zapoznać się z ofertą największych polskich i światowych firm z sektora dziecięcego bez konieczności podróżowania po wielu krajach i kontynentach. Więcej informacji znaleźć można na stronie targów.

-Jest to największa impreza branży artykułów dziecięcych i nie wyobrażamy sobie rozpoczęcia roku bez udziału w targach Kids’ Time – powiedział jeden z wystawców Piotr Kijas z Euro-Cart.

Stałym elementem kieleckich targów dziecięcych jest Konkurs Kids’ Time Star. W najbliższej edycji z całą pewnością nie zabraknie ciekawych produktów aspirujących do tej prestiżowej nagrody. Wyróżnienie przyznawane jest najbardziej innowacyjnym i nowoczesnym produktom prezentowanym podczas targów. W opinii nagrodzonych, jak i branżowych ekspertów, jest to cenne narzędzie marketingowe, które wpływa na rozpoznawalność produktu oraz zdecydowanie ułatwia dotarcie do różnych grup klientów, konsumentów i opiniotwórców. Więcej informacji o nagrodzie dostępnych na stronie www.kidstimestar.pl

Targi Kids’ Time to szansa na pozyskanie nowych klientów i podtrzymanie nawiązanych relacji. Odwiedzający dotychczasowe wystawy goście, zgodnie podkreślają, że rozmowy z producentami pozwalają im pogłębić współpracę i podpisać kontrakty, które zwiększają atrakcyjność ich oferty produktowej i wpływają na wzrost sprzedaży. To także doskonała okazja do wprowadzenia nowej firmy lub marki na rynek – nie ma lepszych okoliczności, niż możliwość zaprezentowania się przed tysiącami zwiedzających z całego świata. Z uwagi na szeroką obecność mediów, to także świetna okazja do przedstawienia premierowych produktów, zaprezentowania ich na wystawie o ugruntowanej, mocnej pozycji, gdzie w trakcie trzech dni targowych, w jednym miejscu i czasie, spotyka się cała branża dziecięca.

Targi Kielce to jeden z liderów, wśród ośrodków targowych w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. W kalendarzu kieleckiego centrum wystawienniczo-kongresowego jest 70 wydarzeń targowych i 700 konferencji rocznie. Obok nich kielecki ośrodek jest gospodarzem licznych koncertów i kongresów. Targi Kielce są idealnym miejscem dla biznesu. Firma posiada 30-letnie doświadczenie w organizacji targów i spotkań B2B. Więcej informacji dostępnych na stronie www.targikielce.pl