Królik Śpioszek – nowość Whisbear. Fot. Whisbear

W ofercie firmy Whisbear pojawiła się kolejna nowość – Królik Śpioszek. Jak wszystkie przytulanki Whisbear, także i ta emituje różowy szum, który pomaga niemowlętom wyciszyć się i zasnąć.

Ponieważ królik jest małą maskotką (25 cm), nie ma urządzenia reagującego na płacz dziecka, czyli Crysensora (montowanego w dużych zabawkach Whisbear). W Śpioszku urządzenie po uruchomieniu szumi przez 40 minut, stopniowo cichnie, a ponownie można je włączyć ręcznie. Funkcja soft start i soft stop sprawia, że szum nasila się i cichnie stopniowo. Natężenie szumu można dostosować do potrzeb niemowlęcia.

Przytulanka Królik Śpioszek została w całości zaprojektowana i uszyta w Polsce. Dzianiny, które zostały użyte, mają certyfikaty Oeko-Tex standard 100.

Maskotki Whisbear to pierwsze w Polsce szumiące zabawki, które uzyskały Pozytywną Opinię Instytutu Matki i Dziecka jako produkty przeznaczone dla dzieci z trudnością w zasypianiu. Instytut także weryfikuje produkty pod względem bezpieczeństwa ogólnego, zdrowotnego oraz rozwojowego.