Fot. Depositphotos.com

Dziś (21.02) ogłosiliśmy wyniki naszego corocznego plebiscytu na Firmę Roku w kategoriach Zabawki i Artykuły dziecięce.

13. edycja plebiscytu Branży Dziecięcej 2023 była podzielona na 2 etapy:

Etap pierwszy – nominacje: od początku października do 31 grudnia sklepy mogły zgłaszać swoich kandydatów.
Po 3 kandydatów z każdej kategorii, którzy dostali najwięcej nominacji, przeszło do etapu drugiego; wśród  nich przez cały styczeń sklepy wybierały zwycięzców.

Tytuł Firmy Roku 2023 w kategorii Artykuły dziecięce otrzymała firma Muuvo – producent wózków dziecięcych.

Na drugim miejscu znalazła się firma 4Kraft, producent i dystrybutor produktów dla dzieci, natomiast trzecie miejsce przypadło firmie Waldin.– producentowi łóżeczek dziecięcych.

W kategorii Zabawki tytuł Firmy Roku 2023 wędruje do Kids’ Inspirations – dystrybutora zabawek i artykułów dziecięcych. Drugie miejsce zajął Marioinex Fabryka Zabawek – producent klocków, a trzecie miejsce przypadło importerowi pojazdów akumulatorowych dla dzieci – firmie Ramiz.

Na zwycięzców czekają nagrody: kampania reklamowa w magazynie i na portalu Branża Dziecięca.

W tym roku nasza redakcja postanowiła przyznać także wyróżnienia za Innowację Roku w kategorii Zabawki i Artykuły Dziecięce. Jest to nasz subiektywny wybór – to redakcja uznała, że te produkty zasługują na wyróżnienie za nowatorstwo, świetny pomysł i realizację.

Nagroda za Innowację Roku w kategorii Zabawki przypadła produktowi, który w ciekawy i nietypowy sposób łączy czytanie książek i wspólną zabawę z grami planszowymi – gra Nowe strony wydawnictwa Rebel.

W kategorii Artykuły dziecięce wyróżniliśmy produkt, który zawojował rynek w swoim segmencie. Pokazał, że można jeszcze bardziej ułatwić rodzicielstwo i opiekę nad dziećmi. I tu przy wyborze sugerowaliśmy się zarówno swoim zdaniem, jak i entuzjastycznymi opiniami z rynku, jakie do nas dotarły. Za rewolucję – jak niektórzy to nazywają – w segmencie fotelików dziecięcych Innowacja roku przypada Maxi-Cosi 360 Pro Family firmy Dorel.

Wszystkim zwycięzcom, a także nominowanym serdecznie gratulujemy.