Jedna z nowych propozycji Funko. Fot. Funko

Firma CDP, która od maja jest oficjalnym dystrybutorem marki Funko w Polsce, wprowadza na rynek nowe serie związane z premierami kinowymi, m.in. drugą częścią opowieści o przygodach Elsy i Anny oraz filmem Gwiezdne Wojny. Skywalker. Odrodzenie.

W ofercie CDP w kolekcji figurek Funko POP! dostępne są wszystkie najważniejsze postaci z Krainy lodu: Elsa, Anna, Olaf, Sven, Kristof i Matias. Dystrybutor ma w portfolio również figurki młodej Elsy i Anny oraz postaci żywiołów.

Wśród figurek Funko POP! nie zabraknie również żadnej z kluczowych postaci ostatniej części Skywalker. Odrodzenie. Znajdą się w niej: władająca Mocą dzielna Rey i jej antagonista, sam wnuk Dartha Vadera – Kylo Ren, ale także Poe Dameron, Lando Calrissian, Jannah, Finn, Zori Bliss, Rose, BB8, D-0 czy Sith Jet Trooper i First Order Jet Trooper.

W stałej ofercie CDP dostępny jest szeroki wybór linii kolekcjonerskich figurek POP! Vinyl, obejmujących zarówno gry, jak i franczyzy serialowe, filmowe czy okolicznościowe m.in. z linii takich jak: Fortnite, Minecraft, Marvel (Avengers: End Game, Spider-Man), Harry Potter, Gra o Tron, Stranger Things, Rick i Morty, Disney (klasyczna Myszka Miki, Kubuś Puchatek) czy Scooby Doo.

CDP rozbudowuje stale swoje portfolio produktów Funko, przyjmując trzy główne kierunki: gorące premiery, klasyki i evergreeny oraz serie niszowe. Figurki kolekcjonerskie są dostępne w sklepach w całej Polsce, m.in. Media Expert, MediaMarkt, Empik, RTV Euro AGD. W grudniu pojawią się również w sieci Lidl.

– Rozwój segmentu produktów kolekcjonerskich związanych z grami, filmami i serialami jest wręcz niesamowity. Dlatego współpraca z Funko oraz największymi licencjodawcami, a także poszerzanie naszej oferty figurek i innych gadżetów Funko, jest dla nas priorytetem. – mówi Ewa Jarosz, Product Manager kategorii Funko w CDP.