Whisbear świętował 5 lat istnienia firmy i prezentował nowości. Fot. materiały prasowe

Podczas Śniadania z Whisbear, które odbyło się 25 października w Wilanowie, świętowano 5-lecie firmy. Spotkanie było również okazją do zaprezentowania nowych szumiących przytulanek – klasycznych pluszowych Misi i długouchych Królisi.

– Zależało nam na stworzeniu pięknych szumiących przytulanek, które pozostaną z dziećmi na lata i patrząc na pierwsze, entuzjastyczne reakcje klientów, udało się nam to osiągnąć. Poza tym produkty Whisbear, jako pierwsze w Polsce szumiące zabawki, otrzymały pozytywną opinię Instytutu Matki i Dziecka dla dzieci z trudnością w zasypianiu. – mówi Julia Sielicka, odpowiedzialna w Whisbear za produkt i design.

Szumiący Miś ubrany jest w szarą bluzę z kapturem, udekorowaną złotym haftem w kształcie serca, z logo marki Whisbear. Szumiąca Miśka ma na sobie szarą sukienkę z różową tiulową spódniczką baletnicy. Na środku sukienki również znajduje się wyhaftowane serduszko Whisbear. Ubranka można zdejmować.

Szumiące Królisie nie mają ubranek, ale ich długie uszy zdobią od środka wzorzyste tkaniny, specjalnie zaprojektowane dla marki Whisbear. Pluszaki mają wszyte magnesy w środek łapek, aby zabawkę bezpiecznie zaczepić na ramie łóżeczka czy wózka.

Szumiąca kolekcja nowych przytulanek w pierwszej kolejności trafi do sprzedaży w sieci sklepów SMYK i na stronę marki www.whisbear.com.