18 czerwca w Warszawie odbyły się pierwsze w pełni zabawkowe kontraktacje wrocławskiego dystrybutora baby & travel.

Zaprezentowane zostały sprawdzone marki w ofercie baby & travel: kultowy Grimm’s z drewnianymi zabawkami premium, Rex London z produktami non-tech w stylu retro, Sassy z sensorycznymi zabawkami STEAM dla dzieci i  niemowląt, czy Zimpli Kids z glutami i innymi produktami do zabawy w wodzie.

Zaproszeni na kontraktacje właściciele sklepów z zabawkami, grami i artykułami kreatywnymi mieli okazję zapoznać się z całkiem nowymi markami w ofercie dystrybutora, jak Nebulous Stars oferująca zabawki i akcesoria kreatywne dla dziewczynek (produkty będą dostępne od października tego roku) oraz Top Bright – edukacyjne zabawki w nurcie Montessori: tablice manipulacyjne, zestawy do nauki cyfr i liter, zabawki rozwijające motorykę małą. Produkty Top Bright będą dostępne od września tego roku.

– Powoli rozwijamy segment zabawek w naszym portfolio, stąd pomysł na taką formę prezentacji naszej oferty. Wierzymy, że zabawki, które proponujemy, a zwłaszcza dwie nowości: Nebulous Stars i Top Bright, zawojują rynek przed mikołajkami i świętami – podsumowała Beata Mroziuk, Marketing Manager baby & Travel.

Fot. BranzaDziecieca.pl