Ruszyła akcja #PrzytulanieToWspieranie, w ramach której z okazji Dnia Dziecka do placówek opiekuńczo-wychowawczych trafi 1000 zabawek. Fot. Materiały prasowe

Ruszyła akcja #PrzytulanieToWspieranie, w ramach której z okazji Dnia Dziecka do placówek opiekuńczo-wychowawczych trafi 1000 zabawek. To inicjatywa polskiego dystrybutora zabawek Orbico Toys promującego brand pluszaków – Squishmallows.

Firma Orbico Toys zaangażowała setki handlowców z całej Polski, którzy stworzyli strefy przytulania w swoich sklepach, stając się oficjalnymi partnerami akcji.
Do ogólnopolskiego przytulania dołączyły również fundacje, firmy, magazyny oraz portale. Każde miejsce zaangażowane w akcję można odnaleźć na mapce.

Wystarczy odszukać na mapce najbliższy sklep, który jest oficjalnym partnerem akcji, odwiedzić wybrane miejsce, zrobić zdjęcie ze Squishmallows oraz opublikować je na swoich social media. Każda zamieszczona na publicznym profilu fotografia to jeden przytulas (145 przytulasów to jedna zabawka). Jeśli w pobliżu nie ma strefy przytulania, pluszaka można zamówić w sklepach online, następnie zrobić zdjęcie i opublikować je z odpowiednim tagiem #przytulanietowspieranie, aby organizatorzy mogli odszukać publikację i dodać przytulasy do oficjalnego licznika.

Więcej szczegółów dotyczących akcji znaleźć można na stronie poświęconej projektowi.