W środę 19 października w Renaissance Warsaw Airport Hotel odbędzie się 6. edycja konferencji Shopper Day 2022. To wydarzenie podczas którego omówione zostaną narzędzia, trendy i zmiany w retailu – w wydaniu online oraz multichannel.

Eksperci opowiedzą m.in. o tym, jak zmieniło się oblicze e-handlu, jakie są dziś strategie detalistów, jak skorzystać z boomu e-commerce; jak utrzymać lojalność konsumentów, gdy aplikacje q-commerce biją kolejne rekordy, obiecując dostawy nawet w 10 minut; na ile omnichannel i marketplace’y mogą stanowić broń w rękach tradycyjnych sieci handlowych w rywalizacji z internetowymi gigantami.

Wśród zaproszonych prelegentów znaleźli się m.in.: Marta Strzyżewska, dyrektor marketingu i ecommerce (Frisco); Krzysztof Andrzejczak, advertising sales and business growth director (Allegro) i Paweł Kosturek, dyrektor marketplace (Morele.net).

Konferencję organizują magazyny Handel i Media Marketing Polska we współpracy z partnerami: Havas Media Group, Havas Market, Inquiry, Merce, Promotrafiic, Reprise.

Więcej informacji i pełny program oraz bilety na: www.ShopperDay.pl