Trefliki trafią na konsole Nintendo Switch. Fot. Materiały prasowe

KAZstudio, producent popularnej animacji Rodzina Treflików podjął współpracę z RedDeer.Games, jednym z największych wydawców gier na Nintendo Switch i zdobywcą nagrody najszybciej rosnącej spółki gamedev w Europie Środkowej. Trefliki już 17 marca 2023 roku zagoszczą na konsolach.

Gra edukacyjna Rodzina Treflików to propozycja skierowana do dzieci i rodziców. Podobnie jak w serialu telewizyjnym, w grze młodzi użytkownicy z całego świata będą mieli okazję poznawać filmowych bohaterów i obserwować, jak uczą się oni wartości takich jak przyjaźń, szacunek, uczciwość i tolerancja. Gra ma również sekcję Kolorowanki, w której historiom z gry będzie można nadać niepowtarzalny wygląd.

– Bardzo się cieszę, że to właśnie RedDeer.Games wprowadzi Rodzinę Treflików do cyfrowego świata i pomoże uznanym, polskim firmom – jakimi są KAZstudio i Trefl SA, dotrzeć do zupełnie nowych odbiorców w skali globalnej – mówi Michał M. Lisiecki, CEO i współzałożyciel RedDeer.Games.

– Rodzina Treflików to dla nas kluczowy brand, oparty na animacji dla dzieci stworzonej w należącym do Grupy Trefl KAZstudiu, i jednym z naszych strategicznych celów jest jego silny rozwój w kraju i za granicą. Współpraca z takimi licencjobiorcami jak RedDeer.Games jest dla nas bardzo ważna, ponieważ pomoże nam dotrzeć do nowych odbiorców, przede wszystkim zagranicznych – mówi Kazimierz Wierzbicki, właściciel Grupy Trefl. 

Aby używać odtwarzaczy multimedialnych, musisz wyrazić zgodę na użycie plików cookies usług odtwarzaczy
Ok, zgadzam się