Magazyn Alles Beste opublikował we wrześniu wyniki najnowszego zestawienia wózków spacerowych. Wśród 28 testowanych spacerówek, wózek Lionelo Annet Plus zajął wysoką lokatę tuż obok zwycięzcy zestawienia. Model doceniono za atrakcyjną cenę, liczbę akcesoriów i możliwość płynnego składania i rozkładania. Wózek otrzymał pozytywną ocenę z wyróżnieniem „wygodny”.

Z recenzji przygotowanej przez Andreę Zschocher konsument dowie się, że wózek ma dobrą amortyzację i duże koła, które „gwarantują komfort nawet na trasie pełnej wybojów”. Dziennikarka zauważyła również, iż „składanie wózka zajmuje kilka sekund i jest całkowicie intuicyjne”. Annet Plus doceniono za liczbę dodatków „śpiwór na nogi, moskitiera, uchwyt na kubek”, a także pojemną torbę pod wózkiem, która „wisi wyżej niż w innych testowanych wózkach”. Recenzję podsumowuje zdanie, że „Lionelo Annet Plus to komfortowy wybór w średnim segmencie cenowym.”.

Alles Beste to niezależny niemiecki magazyn, zajmujący się testowaniem produktów dostępnych na rynku marek, w różnych kategoriach sprzedażowych i pokazywanie przebadanych artykułów, aby ułatwić konsumentom podejmowanie decyzji zakupowych.

Pełne zestawienie produktów, biorących udział w testach obejrzeć można na stronie internetowej Alles Beste.

Informacja została przygotowana na podstawie materiałów przysłanych przez BrandLine Group.