Jury targów Kids’ Time wybierało najlepsze spośród ponad 240 zgłoszonych produktów. Fot. Targi Kielce

Rozpoczęły się targi Kids’ Time w Kielcach. Prezentujemy najciekawsze – zdaniem targowego jury – produkty tej imprezy. Można je obejrzeć nie tylko na stoiskach wystawców, lecz także na specjalnej ekspozycji w hali A.

Jury pod przewodnictwem Marka Jankowskiego, redaktora naczelnego „Branży Dziecięcej”, wybrało najciekawsze spośród ponad 240 propozycji. W każdej z 6 kategorii wyłoniono po 3 kandydatury (zobacz listę wszystkich nominowanych), a z tego grona – ostatecznych zwycięzców.

Kategoria: Wózki

Anex Sport (Ideo Group) Uniwersalny wózek ze skóry ekologicznej. Jego materac jest wypełniony włókami kokosowymi, a tkanina w gondoli zawiera jony srebra, dzięki czemu ma właściwości antybakteryjne.
Anex Sport (Ideo Group)
Uniwersalny wózek ze skóry ekologicznej. Jego materac jest wypełniony włókami kokosowymi, a tkanina w gondoli zawiera jony srebra, dzięki czemu ma właściwości antybakteryjne.

Kategoria: Foteliki

Concord Reverso Plus (Mini-Maxi) Fotelik zgodny z normą i-Size, umożliwiający przewożenie tyłem do kierunku jazdy dziecka od urodzenia aż do osiągnięcia wagi 23 kg (wzrost do 105 cm). Łatwy montaż na bazie Isofix.
Concord Reverso Plus (Mini-Maxi)
Fotelik zgodny z normą i-Size, umożliwiający przewożenie tyłem do kierunku jazdy dziecka od urodzenia aż do osiągnięcia wagi 23 kg (wzrost do 105 cm). Łatwy montaż na bazie Isofix.

Kategoria: Zabawki 0-3

Whisbear Szumiący Miś z funkcją Cry Sensor (Whisbear) Zabawka do uspokajania niemowląt. Wydaje szum podobny do tego, jaki dziecko słyszy w łonie matki. Funkcja Cry Sensor włącza urządzenie, gdy dziecko budzi się z płaczem.
Whisbear Szumiący Miś z funkcją Cry Sensor (Whisbear)
Zabawka do uspokajania niemowląt. Wydaje szum podobny do tego, jaki dziecko słyszy w łonie matki. Funkcja Cry Sensor włącza urządzenie, gdy dziecko budzi się z płaczem.

Kategoria: Zabawki 3+

Mozaika Quercetti Photo Pixel Art (Dante) Internetowa aplikacja umożliwia zamianę dowolnego obrazka lub zdjęcia we wzór do układania. Mozaika powstaje z tysięcy kolorowych kołeczków o średnicy 4 mm każdy.
Mozaika Quercetti Photo Pixel Art (Dante)
Internetowa aplikacja umożliwia zamianę dowolnego obrazka lub zdjęcia we wzór do układania. Mozaika powstaje z tysięcy kolorowych kołeczków o średnicy 4 mm każdy.

Kategoria: Odzież i tekstylia

Kolekcja Milk & Bamboo (Texpol) Dziecięce tekstylia powstałe z połączenia włókien bambusowych z tkaniną Milkofil, wytwarzaną z kazeiny (białka pochodzącego z mleka). Są naturalne, delikatne i nie uczulają.
Kolekcja Milk & Bamboo (Texpol)
Dziecięce tekstylia powstałe z połączenia włókien bambusowych z tkaniną Milkofil, wytwarzaną z kazeiny (białka pochodzącego z mleka). Są naturalne, delikatne i nie uczulają.

Kategoria: Artykuły dziecięce

Bramka zabezpieczająca Dreambaby Roll Up (Marko) Bramka z wytrzymałej siatki, zwijanej jak roleta. Zabezpiecza przejścia o szerokości do 140 cm. Można ją przenosić i używać tam, gdzie w danej chwili znajduje się dziecko.
Bramka zabezpieczająca Dreambaby Roll Up (Marko)
Bramka z wytrzymałej siatki, zwijanej jak roleta. Zabezpiecza przejścia o szerokości do 140 cm. Można ją przenosić i używać tam, gdzie w danej chwili znajduje się dziecko.