Targi Mamaville organizują online edycję Pre-Summer Sale. To targowa akcja online, podczas której będzie można zrobić zakupy u blisko 100 polskich wystawców, poznać „od kuchni” rodzime marki, skorzystać z promocji, wybrać produkty z najnowszych letnich kolekcji (artykuły dla kobiet w ciąży, ubrania od niemowlaka do starszaka, zabawki, książki, pokój dziecka), wziąć udział w wykładach live, spotkać się z ekspertami.

Mamaville Targi Pre-Summer Sale odbywać się będą w dniach 16-21.06.2020 ( wtorek – niedziela ): w relacjach na Instagramie na profilu @mamavillepl (instastories), w relacjach FB (trzeba mieć polubiony fanpage Mamaville), w wydarzeniu na FB, na stronie https://targi.mamaville.pl/targi-online/. Codziennie, od wtorku do niedzieli będzie możnai obejrzeć wystawców, którzy zaprezentują swoją markę, produkty, nowości w promocyjnych cenach. Obowiązuje jeden kod rabatowy: Mamaville.

Nowością tej edycji będą warsztaty live, które prowadzone będą codziennie w godzinach 20:30-21:30. – Nasi wystawcy, to bardzo często biznesy założone przez rodziców, mamy na macierzyńskim, zapoczątkowane z pasji i miłości, w domowym zaciszu To producenci i projektanci, którzy dbają o najwyższą jakość produktów, wybierają najlepsze, certyfikowane, polskie surowce Czy zdołają się utrzymać na rynku? Wiele zależy od kupujących. Dlatego apelujemy – wspierajcie te marki, jeżeli tak jak nam zależy Wam na tym, by wciąż istniały, gdy cały ten chaos minie – zachęca jedna z organizatorek wydarzenia Beata Rosłoniec. Marki zainteresowane udziałem prosimy o zapoznanie się ze szczegółowymi informacjami.