
Designerzy z Coopeximu pracują nad nową kolekcją wiklinowych i drewnianych zabawek dla dzieci. Efekt ich pracy będzie można zobaczyć na przyszłorocznych targach Spielwarenmesse w Norymberdze.
W czerwcu handlowcy Coopeximu myślami byli już w okolicach Bożego Narodzenia. Właśnie wtedy dobiegły końca negocjacje w sprawie potężnego zamówienia dla francuskich kontrahentów. Ostatnie partie towaru zostały kilka dni temu wysłane do kraju nad Loarą. Trafiły tam przede wszystkim wiklinowe wózki i kołyski dla lalek. Okres świąteczny firma zamknęła sporym zyskiem, pora więc zastanowić się nad pierwszymi miesiącami przyszłego roku.
– Na targi w Norymberdze przygotowujemy specjalną kolekcję – zapowiada Hanna Winek, dyrektor zarządzający Coopeximu. – Nasi specjaliści opracowują szczegóły nowych mebelków dla lalek, łóżeczek, a także wózków z wikliny oraz drewna.
W Niemczech zobaczymy w dużej mierze całkiem nowe produkty, ale też z obecnych kolekcji, które będą miały nowe elementy. W tej chwili trwają prace koncepcyjne na jakością i wyglądem tekstyliów wykorzystywanych w dziecięcych produktach Coopeximu.
– Będą nowe dodatki do dotychczasowych produktów, inne kółka, podwozia i całe mnóstwo zmienionych detali – dodaje Hanna Winek. – Cały czas zastanawiamy się też nad kolorystyką.
Targi w Norymberdze w 2014 roku będą trwały od 29 stycznia do 3 lutego. Coopexim jest na nich nieprzerwanie obecny od 50 lat.
Coopexim specjalnie na targi w Norymberdze przygotowuje nową kolekcję.