17 marca rozpoczął się tegoroczny sezon wyścigów Formuły 1. Z tej okazji marka Carrera, producent torów wyścigowych do motosportu w domu, organizuje konkurs, w którym wygrać można zestawy Carrera 132 F1 Champs.

Aby zdobyć nagrodę, wystarczy odpowiedzieć na pytanie w teście umieszczonym na stronie organizatorów rywalizacji. Zwycięzcy będą losowani w ciągu trwania całego sezonu Formuły 1, czyli do listopada 2013, kiedy to na torze Interlagos w Brazylii odbędzie się ostatni wyścig.

Marka Carrera obchodzi w tym roku 50–lecie działalności. W związku z jubileuszem firma planuje kolejne atrakcyjne niezpodzianki, m.in. specjalny, tajemniczy projekt przygotowywany wspólnie ze szwajcarskim zespołem Yello, znanym m.in. z przeboju The Race, który często wykorzystywany jest jako ścieżka dźwiękowa w materiałach filmowych poświęconych wyścigom samochodowym.

Fot. Spielwarenmesse