Ateneum, dystrybutor książek, gier, zabawek i artykułów papierniczych, wraz z Magdaleną Kordaszewską, redaktor naczelną portalu Zabawkowicz.pl, przygotowali zestawienie najlepszych gier i zabawek wiodących wydawców i producentów, które warto mieć na sklepowej półce przed Dniem Dziecka i sezonem Lato 2023.

W zestawieniu znajdziemy propozycje gier i zabawek dla różnych grup wiekowych. Dla najmłodszych są to m.in. Park Safari Jr. od IUVI Games, slime’y Tubana, układanki CzuCzu czy nowe Mini Waffle Marioinexa. Dla starszych dzieci gry logiczne z serii SmartGames, prawdziwa Ręka Cyborga od Piatnika czy kontynuacja bestsellerowej gry Spór o bór.

Najlepsze gry i zabawki wybrane przez Magdalenę Kordaszewską i Ateneum sprawdzą się nie tylko jako prezenty na Dzień Dziecka, lecz również jako wakacyjna rozrywka.
Zestawienie wszystkich propozycji można obejrzeć na stronie Ateneum.

Aby używać odtwarzaczy multimedialnych, musisz wyrazić zgodę na użycie plików cookies usług odtwarzaczy
Ok, zgadzam się