Wprawdzie do lutowej edycji Kids’ Time zostało jeszcze trochę czasu, to warto już dziś zaplanować swoją obecność na największych targach branżowych w Polsce. Tym bardziej że organizatorzy zapowiadają niespodzianki i huczne świętowanie jubileuszu, które potrwa przez 3 dnia (25–27.02.2025).

– Przyszłoroczna odsłona Kids’ Time będzie pod wieloma względami wyjątkowa. Po pierwsze grono wystawców powiększa się każdego tygodnia, a w wydarzeniu udział wezmą zarówno stali bywalcy, jak i firmy, które powracają do nas po kilku latach przerwy. Każdego roku pojawiają się także debiutanci, których nie zabraknie w najbliższej edycji mówi managerka targów Kids’ Time, Aldona Matla.

Wśród kilkuset wystawców, w tym kilkudziesięciu zagranicznych, po raz kolejny zaprezentuje się grupa producentów wózków, fotelików, zabawek, ubranek i innych akcesoriów dla dzieci i rodziców. W wydarzeniu rokrocznie udział bierze ponad 5 tysięcy zwiedzających z blisko 50 krajów świata, co czyni je ważnym na międzynarodowej arenie.

15 powodów do świętowania Kids’ Time

– Biorąc pod uwagę, że to jubileuszowa edycja, szykujemy mnóstwo niespodzianek, zarówno w trakcie targów w lutym, ale i na naszych kanałach w social mediach. Chcemy zaskoczyć uczestników, dlatego już teraz zachęcam do śledzenia naszych profili w siecidodaje Aldona Matla. W jubileuszowych materiałach organizatorzy zapowiadają podróż do początków Kids’ Time, wspomnienia firm związanych z targami od samego początku i wiele innych niespodzianek.

Szczegółowe informacje o targach i rejestracja dostępne na stronie www.kidstime.pl.