Jedna z jesiennych propozycji polskiej firmy Chmurra Burra. Fot. Chmurra Burra

Polska marka Chmurrra Burrra przygotowała na sezon jesienno-zimowy ciepłe bluzy z ciekawymi wzorami. Pojawi się m.in. kosmiczna niedźwiedzica w kolorze musztardowym.

Kosmos na ubrankach i w książce narysowała Joanna Rusinek. Bluza kosmiczna Niedźwiedzica została uszyta z bawełny. Nadruk wykonano farbami wodnymi. Dzianinę wydrukowano i uszyto w Polsce.

Inną propozycją Chmurry Burry jest szaro- niebieska bluza dla dzieci Fale zaprojektowana przez Agatę Królak, z najnowszej kolekcji Morze. Bluza ma wygodny ściągacz przy dekolcie i na rękawach. Posiada certyfikat Oeko-Tex.

W kolekcji jesienno-zimowej znalazła się również ozdobiona napisem Be good to forest bluza z kapturem Nornica z kolekcji Las. Bluza zaprojektowana przez Marię Dek również posiada certyfikat Oeko-Tex

Markę Chmurrra Burrra stworzyły dwie mamy – Katarzyna Rudzka i Natalia Sikora, które poprosiły najlepszych polskich ilustratorów o współpracę przy tworzeniu kolekcji ubranek oraz książeczek dla dzieci.

Bluzy oraz kolorowanki Agaty Królak, Joanny Rusinek, Marysi Dek i innych polskich ilustratorów współpracujących z marką znaleźć można na stronie internetowej.