Już po raz 11. sklepy wybrały Firmę i Handlowca Roku w plebiscycie magazynu „Branża Dziecięca” – głównego partnera medialnego targów Kids’ Time.

Plebiscyt „Branży Dziecięcej” 2021 był podzielony na 2 etapy:

Pierwszy to nominacje: od początku września przez 10 tygodni sklepy mogły zgłaszać swoich kandydatów w następujących kategoriach: Firma Roku Artykuły Dziecięce, Firma Roku Zabawki, Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce i Handlowiec Roku Zabawki.

W drugim etapie przez cały styczeń sklepy wybierały zwycięzców.

Przedstawiamy finałową dwunastkę.

W kategorii Handlowiec Roku Artykuły Dziecięce do finału awansowali: Irmina Korpik z firmy Lionelo BrandLine Group, Przemysław Noworolnik z Mini Maxi i Tomasz Świergolik z firmy Marko.

W kategorii Firma Roku Artykuły Dziecięce w finale znalazły się firmy: Lionelo BrandLine Group, Marko i Terjan Maciej Chęciński.

Finaliści kategorii Handlowiec Roku Zabawki to: Jerzy Bojda z firmy Rekman, Anna Jagódka z firmy Playmobil i Mirosław Szczerba z firmy Hencz Toys.

Do finału w kategorii Firma Roku Zabawki zakwalifikowały się: Marioinex, Playmobil i SkipWish.

Zwycięzcy zawsze byli przedstawiani podczas Gali Biznesu organizowanej w ramach lutowej edycji targów. Tym razem z wiadomych względów ogłoszenie wyników plebiscytu odbędzie się online podczas relacji na żywo już za tydzień, 16 lutego o godz. 13.00.

Zapraszamy!