Fotelik Avionaut Pixel zdobył 4 gwiazdki w niemieckich testach Stiftung Warentest 2019. Fot. Materiały prasowe

Fotelik Avionaut Pixel, który jest produkowany w Polsce, zdobył w niemieckich testach Stiftung Warentest 2019 cztery gwiazdki. Polska marka Avionaut tym samym została wyróżniona w bardzo cenionym konsumenckim w Europie badaniu, które dla rodziców jest potwierdzeniem, że produkt jest w pełni bezpieczny.

Wyniki testów fotelików samochodowych ADAC (niemieckiego Allgemeiner Deutsher Automobil-Club) zostały opublikowane jak zwykle w maju. Foteliki jak co roku były testowane pod względem bezpieczeństwa, ergonomii, łatwości obsługi fotelika, zawartości substancji szkodliwych oraz łatwości utrzymania w czystości. Test ADAC jest dosyć restrykcyjny, dlatego jego wyniki, co roku są oczekiwane przez konsumentów, a same testy są respektowane na świecie, a w szczególności w wielu krajach europejskich.

-Dla marki Avionaut cztery gwiazdki w testach ADAC to kolejne już potwierdzenie najwyższej jakości i bezpieczeństwa produktu, który podobnie jak inne foteliki i bazy są produkowane w pełni w Polsce. To nie pierwsze wyróżnienie fotelika Avionaut Pixel. Ten obecnie najlżejszy fotelik samochodowy na rynku zdobył również w tym roku nagrodę must have!, która jest przyznawana przez ekspertów na Łódź Design Festiwal. Testy ADAC potwierdzają, że fotelik Avionaut Pixel może z sukcesem zdobyć szerokie grono odbiorców w całej Europie – mówi przedstawicielka firmy Agnieszka Stefaniuk.

Eksperci marki Avionaut biorą udział w projektach edukacyjnych takich jak Świadoma Mama, a w lutym 2019 r. firma zorganizowała pierwszą międzynarodową konferencję dotyczącą bezpieczeństwa. Warto obserwować rozwój tej polskiej marki, która w ostatnim czasie realizowała również ciekawe akcje specjalne związane z finałem WOŚP, jak i finałem serialu „Gry o Tron”. Filmy edukacyjne i materiały z konferencji są dostępne na kanale Youtube marki: https://youtu.be/QRXoYtH78Nc