Fot. Targi Kielce

Już teraz zarejestruj się na XIV edycję targów Kids’ Time 2024.

Targi Kids’ Time to wydarzenie o ogromnym znaczeniu dla sektora branży dziecięcej, które odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2024 roku w Targach Kielce. Czy jesteś gotowy na udział w spotkaniu z największymi graczami?

Zadbaj o rozwój swojej firmy – dzięki udziałowi w targach Kids’ Time poznasz najnowsze trendy z branży dziecięcej. Zobacz, jakie wózki są aktualnie na topie, które foteliki samochodowe spełniają normy bezpieczeństwa oraz w jaki sposób ułatwić rodzicom codzienną opiekę nad dzieckiem. Przekonaj się, które zabawki podbiją świat w 2024 roku.

Na Kids’ Time spotkasz premiery rynkowe – od multimedialnych i kreatywnych produktów po tradycyjne i ekologiczne zabawki wspierające rozwój dzieci od pierwszych miesięcy życia.

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka to przede wszystkim biznes, dlatego kontynuujemy sukces ubiegłorocznego programu Hosted Buyers wspierającego nawiązywanie relacji biznesowych z zagranicznymi kupcami z całego świata. Trzy dni targów to również branżowe spotkania z ekspertami, które zapewnią Ci dostęp do najnowszych trendów i wskazówek od liderów w branży. To doskonała szansa, by pozyskać nową wiedzę i pomysły na rozwijanie Twojego biznesu!

Targi Kids’ Time przyciągają nie tylko polskich, ale również międzynarodowych przedstawicieli sektora dziecięcego. W najbliższej edycji spodziewamy się gości z takich krajów jak Stany Zjednoczone, Norwegia, Włochy, Turcja, Szwecja i Niemcy. Ich obecność sprawia, że Kids’ Time staje się miejscem, gdzie można otworzyć się na nowe rynki i zainicjować współpracę na międzynarodową skalę.

Wiesz już, dlaczego nie może Cię zabraknąć na Kids’ Time 2024? Weź udział w najważniejszym wydarzeniu branży dziecięcej w Polsce. Spotkajmy się w Targach Kielce!

Zarejestruj się TUTAJ.