Fot. Targi Kielce

Do lutowej edycji Kids’ Time zostało jeszcze trochę czasu, ale już teraz można powiedzieć, że zapowiada się mnóstwo nowości i premier – także w segmencie wózków dziecięcych, który wraca na targi.

Targi producentów zabawek, wózków, fotelików i ubranek dla dzieci Kids’ Time od ponad dekady przyciągają przedstawicieli branży dziecięcej. Właśnie w Targach Kielce producenci i dystrybutorzy rozmawiają na temat aktualnych trendów i prezentują szeroką ofertę produktów i artykułów dla dzieci i ich rodziców. Najbliższa edycja odbędzie się w dniach 21-23 lutego 2024 roku.

Targi Kids’ Time to wydarzenie o charakterze biznesowym, w którym wystawcy spotykają się z dystrybutorami i właścicielami sklepów. Impreza gromadzi największe światowe i polskie marki, a Targi Kielce odwiedza w tym czasie kilka tysięcy zwiedzających z kilkudziesięciu krajów. – Początek roku to dobry moment, by pokazać ofertę nowości i produktów, które mają szansę podbić rynek zabawek i artykułów dla dzieci oraz rodziców – mówi Aldona Matla, menadżerka targów Kids’ Time. Wśród tysięcy produktów w przyszłorocznej edycji nie zabraknie szerokiej oferty wózków. Spacerowe, gondole, zestawy 2w1, wózki przekładane tył-przód, rok po roku, dostawki, a nawet elektryczne stanowić będą mocną pozycję zbliżających się targów.

Rejestracja na wydarzenie dostępna jest na stronie www.kidstime.pl