Targi Kids’ Time zapraszają już za rok! Fot. Targi Kielce

Zachęcamy do obejrzenia transmisji z prezentacji, których można było wysłuchać podczas targów Kids’ Time

W ramach Business Forum usłyszeliśmy m.in. pochodzącą z Nowego Jorku ekspertkę i specjalistkę od zabawek – Reyne Rice, która opowiedziała o najnowszych trendach w branży zabawkarskiej. Dominika Maciejak, trener sprzedaży, obsługi klienta i zarządzania w sklepach, przedstawiła sposoby na skuteczne zwiększenie sprzedaży w sklepie. O skutecznych mechanizmach rekrutacji i zarządzania pracownikami, w trakcie swojego wystąpienia, mówiła będzie Katarzyna Dziadkowska, HR Business Partner skillsinmotion.pl. Prelekcję dotyczącą zakresu wymagań bezpieczeństwa wprowadzanych na rynek wyrobów oraz badań laboratoryjnych potwierdzających ich spełnienie zaprezentowała dr hab. inż. Beata Grynkiewicz-Bylina z Instytutu badawczego KOMAG.

Drugiego dnia targów usłyszeliśmy m.in.Szymona Niestryjewskiego, SN Account, który odpowiedział na pytanie, jak po brexicie wrócić ze swoją ofertą na rynek brytyjski. Monika Żuraw z kancelarii prawnej Żuraw & Pikora, zajmująca się od 20 lat prawem własności intelektualnej, w swojej prelekcji poruszyła tę tematykę w odniesieniu do firm z branży dziecięcej. Paweł Szmidt Business Development Manager z RMD Research przedstawił najnowsze dane i aktualny obraz polskiego rynku zabawek. Magdalena Jabłońska-Pudlak, kierownik Zespołu ds. Certyfikacji Ecolabel w Polskim Centrum Badań i Certyfikacji S.A. odpowiedział na pytanie „Ekologiczne zabawki – czyli jakie?”.

Ostatniego dnia targów jeszcze raz zabawkowe trendy omówiła Reyne Rice. Mike Korba Chief Commercial Officer & Co-founder w User.com, ekspert marketing automation, opowiedział o tym, jak budować wspaniałe doświadczenia klienta, wykorzystując technologię oraz elementy ekonomii behawioralnej, a Joanna Janicka (Hamilton) omówiła najczęstsze niezgodności i błędy w oznakowaniu zabawek oraz artykułów dla dzieci.