Egmont proponuje w prenumeracie m.in. komiksy i czasopisma. Fot. Materiały prasowe

Seria komiksowa Gigant Poleca Egmonta od stycznia jest dostępna w prenumeracie. Wszystkie tegoroczne tomy w specjalnej ofercie można zamówić na https://prenumerata24.pl. Od tego roku w ofercie www.prenumerata24.pl dostępne są również magazyny „Lego Explorer”, „Hot Wheels” oraz „MovieStar Planet”.

W 2021 r. wydanych zostanie 8 numerów pisma „Lego Explorer” Do każdego z nich będzie dołączony zestaw klocków Lego, z którego można zbudować więcej niż jedną zabawkę. Czasopismo przeznaczone jest dla dzieci w wieku 6–10 lat.

Magazyn „Hot Wheels” jest rekomendowany dla dzieci powyżej 6 roku życia. W 2021 r. ukaże się 7 numerów czasopisma. Dla pierwszych 100 prenumeratorów został przygotowany prezent w postaci oryginalnego autka Hot Wheels.

Z kolei magazyn „MovieStar Planet” przedstawia nowinki z dziedziny mody, filmu i muzyki oraz treści ściśle związane z grą, jak np. najciekawsze profile użytkowników, dowcipy i testy przez nich przesłane. W tym roku ukaże się 12 numerów tego pismu.