18 kwietnia w Warszawie odbędzie się Kids & Family Marketing Day – konferencja poświęcona marketingowi dziecięcemu. Organizatorzy proponują m.in. przegląd najnowszych trendów, zwyczajów zakupowych rodziców i dzieci oraz prezentację rozwiązań marketingowych stosowanych na rynkach europejskich i sposobów na ich wykorzystanie w Polsce.

Uczestnicy konferencji będą mogli dowiedzieć się również m.in. jak skutecznie komunikować się z dziećmi i młodzieżą w internecie, w jaki sposób przedstawiać zalety produktów dla dzieci, jak uzyskać akceptację rodzica dla marki i ceny. W programie szkolenia znalazł się również panel poświęcony formom marketingu bezpośredniego, w ramach którego omówione zostaną pomysły pozwalające trafić z produktem do przedszkola lub szkoły.

Swoim doświadczeniem podzielą się m.in.: Radosław Pallach, dyrektor kreatywny w agencji reklamowej Kid&Young, Olga Stępniewska, manager marki Danonki w firmie Danone oraz Iwona Piasta, odpowiadająca za rozwój marki Kubuś.

Osoby zainteresowane udziałem w konferencji, które zarezerwują miejsce do 15 marca, otrzymają 10% rabat. Więcej informacji znaleźć można na stronie organizatora.

Fot. BranzaDziecieca.pl