Mondo – nowa spacerówka Elodie Details. Fot. Scandinavian Baby

Na rynek trafił najnowszy wózek spacerowy szwedzkiej firmy Elodie Details – Mondo. Spacerówka jest dostępna w 9 kolorach i wzorach: Sandy Stripe, Chocolate, Tender Blue, Burned Clay, Desert Rain, Black, Moonshell, Rebel Green, Wild Paris.

W koszu pod siedziskiem wózka znajduje się plecak Stow & Go. Dzięki temu rozwiązaniu kosz na zakupy można zmienić w poręczny plecak, w którym zmieści się wózek. Po złożeniu wózek ma niewielkie rozmiary, może więc być przewożony jako bagaż podręczny w większości linii lotniczych. Po odczepieniu kółek rozmiar spacerówki będzie spełniał wymogi IATA. Wózek waży 6,7 kg, wytrzyma obciążenie do 22 kg. Bez trudu składa i rozkłada się go jedną ręką.

Tapicerka Mondo została uszyta z tkaniny pochodzącej w 100% z recyklingu butelek PET. Rączkę obłożono skórą wegańską. Oparcie i podnóżek są regulowane – można je całkowicie rozłożyć do pozycji leżącej. Daszek z filtrem UPF 50+ zapewnia ochronę w słoneczne dni.

Do spacerówki można dokupić akcesoria: pałąk zabezpieczający, uchwyt na kubek oraz adapter do montażu fotelika samochodowego. Więcej informacji znaleźć można na stronie Scandinavian Baby, dystrybutora marki Elodie Details.