W sprzedaży pojawiły się premierowe gry wydawnictwa Egmont z serii Travel: Ubongo Trigo autorstwa Grzegorza Rejchtmana oraz Bits – autorstwa Reinera Knizi. Obie gry idealnie sprawdzą się w gronie do czterech graczy powyżej 7 roku życia. Czas rozgrywki to około 20 minut.

W Ubongo Trigo każdy gracz otrzymuje kafelki o wielorakich, trójkątnych kształtach, które co rundę będzie musiał jak najszybciej układać na kartach zadań. Aby zapełnić dwa pola na karcie, należy wykazać się sprytem – kafelki można dowolnie obracać i przekręcać. Ważne jednak, by jak najszybciej rozwiązać swoją łamigłówkę, bo wtedy otrzymuje się punkty zwycięstwa. Po ośmiu rundach wygrywa ten, kto ma ich najwięcej. Dzięki dwóm poziomom trudności grę łatwo dostosować do wieku i umiejętności graczy. W Ubongo Trigo można grać również solo.

Kolejna marcowa premiera, Bits, to kontynuacja nominowanej do prestiżowej nagrody Spiel des Jahres gry Fits. Reiner Knizia znów zaprosił do kolorowej układanki w stylu tetris. W Bits również można grać solo.