W dniach 20-21 marca 2021 roku, odbędzie się czwarta edycja internetowych targów dla dzieci i rodziców, poświęconych szeroko rozumianej modzie dziecięcej. To świetna okazja do pokazania nowej kolekcji czy też dotarcia do nowej grupy odbiorców w mediach społecznościowych.

Pierwsza tura rejestracji trwa do końca lutego – standardowa rejestracja w tym czasie umożliwia współpracę z influencerkami. O kolejności prezentacji decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizatorem targów jest dziecięcy portal modowy kiddostyle.pl, który na co dzień publikuje informacje na temat trendów i nowości w branży parentingowej (B2C). Poprzednie edycje targów cieszyły się dużym zainteresowaniem, co widać chociażby w statystykach ostatniej z nich: 169 000 osób zasięgu, 7 700 wyświetleń strony FB z wydarzeniem, ponad 5 500 odsłon targowej podstrony www.

Całość odbywać się będzie na Facebooku. Targi są podzielone na bloki tematyczne – odzież, akcesoria, zabawki, książki, kosmetyki, przekąski etc. Pojawi się również nowość – kategoria podróże i miejsca.

Wydarzenie ma przede wszystkim charakter promocyjny. Podstawą prezentacji jest film wideo lub live, który jest symulacją rozmowy z klientem podczas targów stacjonarnych, czyli dokładne pokazanie produktów i przedstawienie marki. Wraz z udziałem w targach wystawcy otrzymują również szeroki wachlarz działań promocyjnych (m.in. artykuły na portalu), który pozwala na budowanie rozpoznawalności marki. Targi promowane są poprzez FB Ads, patronów medialnych oraz ponad 20 współpracujących influencerek (m.in. Lili Antoniak, Marta Mielczarska, Gosia Bednarczuk czy Dominika Polak).

-Dla wystawców, którzy nie mogą skorzystać z opcji samodzielnej prezentacji mamy dodatkowe opcje promocyjne: magazyn targowy oraz redakcyjna prezentacja wideo KiddoTrends. Zachęcam do szybkiej rejestracji, bo liczba miejsc ograniczona – mówi redaktor naczelna kiddostyle.pl Karolina Koziejowska.

Wszystkie informacje dla wystawców znaleźć można na stronie kiddostyle.pl. Kontakt do organizatora: Karolina Koziejowska tel. 506 111 741, wspolpraca@kiddotyle.pl