Fot. Spielwarenmesse eG

W sprzedaży online dostępne są już bilety wstępu na targi zabawek w Norymberdze. Bilety uprawniają do wejścia na hale targowe, ale także do przejazdów lokalnym transportem publicznym na terenie Norymbergii, Fürth i Stein w dniach 30.01–3.02.2024.

Wejściówki na targi i wydarzenia Spielwarenmesse są dostępne wyłącznie online i nie będą sprzedawane na miejscu. Dla podróżujących do Norymbergi samolotem przez Monachium po raz pierwszy zorganizowano transfer autobusowy od wtorku do soboty. Bilety autobusowe można kupić z wyprzedzeniem w sklepie Spielwarenmesse. Informacje o godzinach i lokalizacjach odjazdów można znaleźć tutaj.

Organizatorzy targów zachęcają także do pobrania aplikacji Spielwarenmesse na iOS i Androida, na której znaleźć można najnowsze informacje targowe, listę wystawców z opcją filtrowania, harmonogram wydarzeń i interaktywny plan hal. Aplikacja jest zsynchronizowana z cyfrową platformą Spielwarenmesse Digital, dzięki której można umawiać się na spotkania z wystawcami i kontrahentami.

Więcej o przygotowaniach do targów można znaleźć na stronie internetowej Spielwarenmesse.