Skiddoü rozpoczęło współpracę z Anną Dereszowską. Fot. Dominik Herman

Dynamicznie rozwijająca się marka dziecięca Skiddoü ogłosiła rozpoczęcie współpracy z nową ambasadorką. Została nią Anna Dereszowska – aktorka spodziewająca się trzeciego dziecka.

Twórcy marki tak opisują plany dotyczące współpracy:

Drogi Anny Dereszowskiej z marką skiddoü połączyły wspólnie wyznawane wartości oraz podążanie za ideą wskazującą, że świadome rodzicielstwo pozwala zagwarantować dziecku szczęśliwe dzieciństwo. Aktorka jest dojrzałą kobietą, odpowiedzialną mamą, która oczekuje właśnie trzeciego dziecka – dzięki temu może podzielić się z przyszłymi i obecnymi rodzicami ogromną wiedzą na temat wychowawstwa, a także rodzicielskiej codzienności. Współpraca marki oraz aktorki przewiduje prowadzenie wspólnych działań przez najbliższy rok.

Anna Dereszowska oraz skiddoü planują wspólnie propagować świadome rodzicielstwo w duchu skandynawskim – pełne sposobności do rozwoju, dbałości o bezpieczeństwo i prób osiągnięcia harmonii, a przede wszystkim wypełnionego dążeniem do wspólnego, rodzinnego szczęścia. Przed nami wyjątkowa, bardzo emocjonująca współpraca, która z pewnością przyniesie wiele wartościowych działań i projektów poświęconych zarówno rodzicom, jak i dzieciom. Bo świadome rodzicielstwo to szczęśliwe dzieciństwo!