Już 21 listopada w Tauron Arenie w Krakowie przyszli i obecni rodzice będą mogli wziąć udział w targach Trends 4 Kids. W strefie zakupów będzie można kupić niepowtarzalne produkty z najnowszych jesienno-zimowych kolekcji, a wśród nich odzież, buty, zabawki, dekoracje do pokoi dziecięcych, książki oraz produkty dla kobiet w ciąży i mam karmiących – w większości od polskich marek. Wystawcy specjalnie na ten dzień przygotowują niespodzianki i atrakcyjne rabaty dla gości targów.

Strefa zabawy to przestrzeń, w której dzieci będą mogły bezpłatnie skorzystać z licznych zajęć kreatywnych i rozwijających aktywności. Najmłodsi goście wezmą udział w twórczych warsztatach. Animatorzy zaangażują dzieci w rozwiązywanie zagadek i łamigłówek, które wpływają na rozwój wyobraźni dziecka, a dzięki wirtualnej rzeczywistości i najnowszej technologii VR maluchy przeżyją niewiarygodną przygodę w 3D, odkrywając tajemnice miejsc, do których na co dzień dostęp jest utrudniony lub niemożliwy, jak świat podwodny czy kosmos. Na dzieci będą czekać też zajęcia manualne z kodowania, malowanie twarzy, warsztaty slime, fantazyjne tatuaże i o wiele więcej.

Wszystkich, którzy cenią produkty hand made, nowoczesny design, wysoką jakość, oryginalne oraz pomysłowe propozycje od polskich twórców, organizatorzy targów Trends 4 Kids zapraszają do Tauron Areny 21 listopada w godzinach 10.00-17.00.