Seria planszówek W ogrodzie jest jednym z bestsellerów marki Haba. Fot. Haba

Popularne gry planszowe i logiczne marki Haba pojawiły się w sprzedaży stacjonarnej. Klienci indywidualni mogą już kupić niektóre z planszówek niemieckiego producenta w sieci sklepów Smyk oraz hipermarketów Auchan.

Marka Haba sukcesywnie zwiększa dostępność swoich produktów w Polsce. Planszówki dla dzieci, wydania z bestsellerowej serii „Moje pierwsze gry”, łamigłówki-zgadywanki Logic! CASE czy nowe serie gier logicznych Logic! GAMES – taki asortyment firma wprowadziła w ostatnim kwartale 2022 roku do sprzedaży detalicznej offline.

Jak podkreśla prezes Haba Polska, Krzysztof Przybyła, to kolejny etap dywersyfikacji kanałów sprzedaży, a tym samym rozwoju marki w naszym kraju. Oba cele są strategiczne dla firmy na ten rok i kolejne lata. – W planach na najbliższe kwartały mamy poszerzenie oferty w sieciach, z którymi już rozpoczęliśmy współpracę, a także wprowadzenie naszych produktów do kolejnych punktów. Dotyczy to przede wszystkim gier planszowych, w tym polskich wersji językowych, ale też tegorocznych nowości z kilku kategorii, jak i zabawek Terra Kids. Rozmowy z zainteresowanymi podmiotami są w toku – dodaje Przybyła.

Oferta gier i zabawek Haba dla klientów końcowych była dotychczas dostępna głównie w kanale online, w tym na platformach marketplace.

Więcej informacji o firmie znaleźć można na stronie internetowej.