Katarzyna Cichopek prezentuje Storidoo – zabawkę opowiadającą bajki współtworzone przez dziecko. Fot. BranzaDziecieca.pl

Firma Dumel po raz 4. zaprosiła swoich partnerów handlowych na kontraktacje, podczas których zaprezentowano m.in. oferty promocyjne i nowości produktowe. Tym razem spotkanie, w którym wzięło udział ok. 250 gości, zorganizowane zostało w hotelu Warszawianka w Jachrance.

Prezentacje odbywały się w kilku salach poświęconych różnym markom znajdującym się w ofercie Dumela. Premiery Dumel Discovery przedstawiła współwłaścicielka firmy – Katarzyna Domeracka. Najciekawiej zapowiadają się 2 nowości: gra Prawda czy fałsz (od dziś dostępna w sklepach) oraz zabawka Storidoo.

Grę zawierającą 1000 ciekawostek z różnych dziedzin, prowadzi “wbudowany inteligentny mistrz ceremonii”, który m.in. gdy gra staje się nieco przewidywalna, zapewnia różne niespodzianki. Wprowadzenie nowości wsparte będzie bardzo intensywną kampanią reklamową, trwającą od września do listopada. Poza tym w Warszawie, a być może również w Krakowie, Wrocławiu i Poznaniu, pojawią się również banery wielkopowierzchniowe. Przedstawiciele firmy podkreślili, że “gra jest tak innowacyjna, że nawet Chińczycy nie dadzą rady jej podrobić”.

Współtworzona przez Katarzynę Cichopek (ambasadorkę marki Dumel Discovery) zabawka Storidoo opowiada dzieciom bajki. Nowość polega na tym, że dziecko może zadecydować o tym, w jaki sposób potoczą się losy bohaterów. Również ten produkt od września do listopada wielokrotnie pojawi się w spotach reklamowych.

Wśród nowości warto zwrócić również uwagę na serię Digi Friends. Interaktywne zabawki Digi Birds, które pojawiły się w sprzedaży w zeszłym roku doczekały się towarzystwa. Do sklepów trafią: Digi Penguins, Digi Owls, Digi Chicks oraz Digi Dinos (dinozaury nie tylko potrafią mówić w swoim własnym języku, ale mają też funkcję nagrywania). Ambasodorem marki jest mistrz Polski i Europy oraz wicemistrz świata w męskim fitnessie Marcin Łopucki, wsperający również sprzedaż helikopterów Silverlit, m.in. najmniejszego na świecie Nano Falcona.

Pracowity dzień zakończyła uroczysta kolacja z atrakcjami specjalnymi. Więcej o nich i o planach firmy Dumel napiszemy w obszernej relacji, która pojawi się w kolejnym numerze Branży Dziecięcej.

Katarzyna Cichopek prezentuje Storidoo - zabawkę opowiadającą bajki współtworzone przez dziecko. Fot. BranzaDziecieca.pl
Katarzyna Cichopek prezentuje Storidoo – zabawkę opowiadającą bajki współtworzone przez dziecko. Fot. BranzaDziecieca.pl

[FAG id=40634]