Marcin Domeracki i Katarzyna Cichopek prezentują Zaczarowane Lusterko.
Marcin Domeracki i Katarzyna Cichopek prezentują Zaczarowane Lusterko. Fot. BranzaDziecieca.pl

W dniach 21-22 sierpnia w hotelu Windsor w podwarszawskiej Jachrance odbyły się kontraktacje zorganizowane przez firmę Dumel. Zaproszeni goście mieli okazję obejrzeć i przetestować najciekawsze nowości przygotowane przez warszawskiego dystrybutora.

W sali Dumel Discovery zadebiutowały zabawki interaktywne, m.in. nowa wersja Magic Jinna (odgadującego przedmioty) oraz Zaczarowane lusterko, produkt stworzony przez Katarzynę Cichopek oraz Marcina Domerackiego. Lusterko odpowiada na pytania, czyta bajki oraz może przeprowadzić test, który przyniesie odpowiedź na pytanie, jaką jest się księżniczką. Głosu zabawce użyczyła Katarzyna Cichopek. Aktorka, która uczestniczyła w kontraktacjach, od kilku miesięcy jest ambasadorką marki Dumel Discovery. Wspiera firmę w działalności promocyjnej i charytatywnej.

W sali Silverlit na gości czekały m.in. zdalnie sterowane pojazdy, helikoptery oraz ptaki… – Marka Digi Birds, to zabawki interaktywne. Ptaszki sprzedawane są oddzielnie. Najlepszy efekt jest, gdy zabawek jest kilka. Powstaje wtedy prawdziwy ptasi chór, zabawki śpiewają, gwiżdżą – opisuje Marcin Domeracki.

Kolejna ekspozycja poświęcona była Kidsme, produktom do karmienia dzieci – nowej marce w asortymencie Dumela. Można było także obejrzeć leżaczki hybrydowe, huśtawki, łóżeczka, koszyczki i maty marki Bright Star.

Podczas kontraktacji firma zapowiedziała również otwarcie showroomu w Warszawie. – Chcemy, żeby to było miejsce, w którym rodzice będą mogli fajnie spędzić czas ze swoim dzieckiem. Przestrzeń zostanie podzielona na część pokazową, towarzysko-integracyjną oraz zabawową. Jeśli showroom będzie się cieszył popularnością, planujemy otworzenie podobnych punktów w innych miastach Polski – zapowiada Katarzyna Domeracka.

Po części oficjalnej odbyła się impreza, która umożliwiła gościom powrót do przeszłości i przeniesienie się w czasy PRL-u. W wielkim namiocie, ozdobionym plakatami przedstawiającymi m.in. przodowników pracy, wśród gości przechadzali się milicjanci pilnujący porządku oraz komentująca rozwój wydarzeń sprzątaczka. Sztandary powiewały. Generał przemawiał. Branża tańczyła.

Marcin Domeracki i Katarzyna Cichopek prezentują Zaczarowane Lustereczko.
Marcin Domeracki i Katarzyna Cichopek prezentują Zaczarowane Lustereczko. Fot. BranzaDziecieca.pl

[FAG id=36183]