Fot. BranzaDziecieca.pl

Targi Kids’ Time w Kielcach rozpoczną się za kilkanaście dni – prezentujemy ostatnią już część zaproszeń od wystawców, którzy zdradzili nam, jakie nowości pokażą na największych targach branżowych w kraju.

RAMIZ
Zapraszamy do odwiedzenia stoiska firmy Ramiz na tegorocznych targach zabawek Kids’ Time. Przedstawimy unikatowe nowości w świecie pojazdów dla dzieci, obejmujące ekscytujące modele aut, quadów i motocykli. Dajcie swoim klientom możliwość wkroczenia w erę bezpiecznej i porywającej zabawy – odwiedźcie nas, aby zobaczyć, jak Ramiz kreuje ścieżki nowoczesnej rozrywki dla najmłodszych.

SHELLBAG
Podczas tegorocznej edycji Targów Kids’ Time jak co roku nie zabraknie kolorów od marki Shellbag. Będą to kolekcje ze wzorami, o które na przestrzeni roku prosili klienci. Zagoszczą w nich: Panda, Lew, Hipcio oraz Motylki i Piłki. Pojawi się też nowy model plecaka przedszkolnego. Ponadto kolekcje Shellbag 2024 będą wykonane z tkanin z recyklingu, które posiadają stosowne certyfikaty. Zapraszamy na nasze stoisko w hali D, tuż przy wejściu do hali C.

Panda to jeden z wielu wzorów w kolekcjach Shellbag.

WYDAWNICTWO NASZA KSIĘGARNIA
Serdecznie zapraszamy kontrahentów – sklepy, hurtownie – do odwiedzenia naszego stoiska na targach Kids’s Time. W trakcie targów będzie można zapoznać się z ofertą najważniejszych serii i brandów Wydawnictwa Nasza Księgarnia, zarówno książek, jak i gier oraz zabawek. Szczególnie chcemy polecić najważniejszą nowość I kwartału 2024 roku – Feluś i Gucio poznają literki. To najnowsza zabawka w serii Felusia, dwujęzyczny zestaw 38 kart sensorycznych z poradnikiem pełnym zabaw przygotowujących do nauki pisania. Dzieci poznają litery polskiego i angielskiego alfabetu za pomocą zmysłów, skojarzeń z nazwami zwierząt i… kalkowania.

Najnowsza propozycja z serii przygód Felusia i Gucia.


Chcesz zobaczyć więcej z najnowszej oferty producentów i dystrybutorów artykułów dla dzieci i zabawek? Koniecznie przyjedź na targi Kids’ Time. Do zobaczenia w Kielcach 21–23.02!