Ostatnia tegoroczna edycja Mother & Baby w Krakowie.
Ostatnia tegoroczna edycja Mother & Baby w Krakowie. Fot. BranzaDziecieca.pl

Od 4 listopada wystawcy, którzy chcieliby zadebiutować podczas przyszłorocznej edycji targów Mother & Baby, mogą zgłaszać się do organizującej imprezę firmy White Crane. Rozpoczyna się rezerwacja stoisk.

W przyszłym roku po raz pierwszy targi odbędą się w Gdańsku. Na imprezę będzie można wybrać się do hali Amber Expo, 29-30 marca. Dwa miesiące później, 24-25 maja, Mother & Baby zaprasza wrocławian do Hali Ludowej. Przyszłoroczną edycję zakończą targi na warszawskim Służewcu zaplanowane na 14-15 czerwca.

Oferty targowej nie obejrzą w 2014 r. mieszkańcy Krakowa. Tegoroczna czwarta edycja była ostatnią odbywającą się w tym mieście. Organizatorów zniechęciło nastawienie urzędników, którzy zajmowali się głównie wyszukiwaniem kolejnych sposobów utrudnienia organizacji imprezy.

Ostatnia tegoroczna edycja Mother & Baby w Krakowie. Fot. BranzaDziecieca.pl